Wycieczki Dalat Canyoning

Oto kilka pytań, zwykle mamy a może chcesz wiedzieć o CanyoningDalat Canyoning turystycznej pralkę w Dalat:Przewodnicy, transport, bilety wstępu, sprzęt kanioning, na kolanach, Skafandry, piknik, woda pitna, zestaw medyczny, ubezpieczenia podróży i darmowe drinki po wycieczce.

Co znajduje się w Dalat Canyoning

Prawdopodobnie opisał tę działalność jako „rafting bez łodzi ale lin”. Canyoners poruszać swoje sposoby na dół do kanionu przez długodystansowe, pływanie, skoki do wody www.xn--zakadybukmacherskie-7fd.net i Zip Line.

Gdzie to jest?

Canyoning jest bardzo popularnym zajęciem w Dalat powodu jego chropowaty, górzystym terenie, idealne miejsce dla pierwszej timerów i doświadczonych miłośników canyoning.

Co znajduje się w wieku mogę zrobić w Dalat Canyoning?

Każdy z pełnoletnie lub za zgodą rodziców, z normalnym predyspozycji fizycznej lub psychicznej. Najmłodszy jaki kiedykolwiek widzieliśmy w grupie było około 8 a najstarszy był około 70.

Jak pasuje powinienem iść do Canyoning?

Powinieneś być w miarę zdrowe, nie są ranne lub nie rozpoznano astmę, choroby serca i muszą być w stanie dopasować do kamizelek ratunkowych dostarczanych przez nas.Przewodnicy, transport, bilety wstępu, sprzęt kanioning, na kolanach, Skafandry, piknik, woda pitna, zestaw medyczny, ubezpieczenia podróży i darmowe drinki po wycieczce.

Muszę i nie potrzebują do działania? Dalat z Dalat Canyoning Zipline Adventure Tours

Jeśli pochodzą z naszą firmą, dostarczamy wszystkie potrzebne urządzenia. Wszystko co musisz przynieść to:

Kostiumy kąpielowe na ścieranie i zapasowe ubranie na zmianę po trasie. Odpowiednie buty. To może być jakieś buty w każdych warunkach, niektóre sneakers buty górskie z www.zakładybukmacherskie.net/bonus/ wyjątkiem (dobrze jest wziąć pod uwagę, że choć oferują dobrą ochronę kostki również ważyć więcej, kiedy się na mokro). Pieniądze, telefon komórkowy i drogie rzeczy nie są potrzebne na wycieczkę, bez okularów i bez kapelusza. Zaleca się doprowadzić Go Pro lub wodoodporny aparat (nie zwykły aparat, bo będziemy robić zdjęcia dla ciebie) albo nic, ale siebie. www.zakładybukmacherskie.net/expekt/ I skarpetki, proszę. Jak to jest nasz sprzęt?

Bo dbam o swoje bezpieczeństwo, wszystkie nasze urządzenia są importowane z Francji i Singapurze najwyższej jakości, takich jak: Petzl, Singing Rock, Beal i Black Diamond …

Jak jest naszym przewodnikiem?

Wszyscy nasi przewodnicy są profesjonalne, z wieloletnim doświadczeniem w połączeniu Dalat Canyoning dla osób lub grup. Są one nie tylko przyjazny, uprzejmy, ale również dobrze przygotowane i entuzjazm.

Co się dzieje?

Trzy zjazdach: Jeden suche klifu (16m) i dwie mokre skały (30m i pralka). Dwie skały skok (3m i 11m). 100m Zipline. 3 km trekkingu. W wolnym czasie pływania. Co jest zawarte?

Mamy to wszystko, czego potrzeba na wycieczkę:

Przewodnicy, transport, bilety wstępu, sprzęt kanioning, na kolanach, Skafandry, piknik, woda pitna, zestaw medyczny, ubezpieczenia podróży i darmowe drinki po wycieczce.

Kostiumy kąpielowe na ścieranie i zapasowe ubranie na zmianę po trasie. Odpowiednie buty. www.zakładybukmacherskie.net/sportingbet/ To może być jakieś buty w każdych warunkach, niektóre sneakers buty górskie z wyjątkiem (dobrze jest wziąć pod uwagę, że choć oferują dobrą ochronę kostki również ważyć więcej, kiedy się na mokro). Pieniądze, telefon komórkowy i drogie rzeczy nie są potrzebne na wycieczkę, bez okularów i bez kapelusza. Zaleca się doprowadzić Go Pro lub wodoodporny aparat (nie zwykły aparat, bo będziemy robić zdjęcia dla ciebie) albo nic, ale siebie. I skarpetki, proszę. Jak to jest nasz sprzęt? Cena: 30USD / PAX.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *